Kontakter

Hitta medlemmar: Ledningsgrupp | Politiska samverkansgruppen
Medlemmar i näverk! Klicka på kontakter under respektive nätverk


Nätverksmedlemmar Samordnad vårdplanering

Nätverksledare:
Jeanette Andersson, Vara

jeanette.andersson@vara.se

Kommun:
Anna Bonander, Götene

anna.bonander@gotene.se

Malin Nilsson, Lidköping
malin.nilsson@lidkoping.se

Lotta Rehn-Floberg, Skara
lotta.rehn-floberg@skara.se

Marita Oldén, Grästorp
marita.olden@grastorp.se

Tomas Rådemar, Lidköping
tomas.rademar@lidkoping.se

Karin Johansson, Essunga
karin.johansson@essunga.se

Länssjukvård:
Fefkija Hadzic, sjukhuset i Lidköping (SiL)
fefkija.hadzic@vgregion.se

Katarina Mörk
katarina.mork@vgregion.se

Primärvård:
Lena Ydergren
lena.ydergren@vgregion.se

Stina Johnsson PV Skara
stina.johnsson@vgregion.se

Privat Vårdcentral:
Anne Kjellander
anne.kjellander@kinnekullehalsan.se

Koordinator:
Birgitta Wallander, Kommun
birgitta.wallander@skara.se